Skip to content

Ryflowane fronty i ściany z lamelami – hit wnętrz tego roku

Ryflowane fronty i ściany z lamelami – hit wnętrz tego roku

Wnętrza od zawsze odzwierciedlają nasz gust i styl życia. Dzisiaj jednym z najbardziej intrygujących trendów w projektowaniu wnętrz, który zdobywa coraz większą popularność, są fronty ryflowane i fronty lamelowe. To niezaprzeczalny hit tego roku, który wprowadza nowy wymiar elegancji i funkcjonalności do naszych domów. Dzisiaj przybliżymy Ci ten niezaprzeczalny trend.

Ściany z lamelami

Lamele na ścianach w ostatnich latach stały się w bardzo popularne z kilku istotnych powodów, które przyczyniły się do tego, że ten trend stał się nieodłącznym elementem nowoczesnego projektowania wnętrz. Przede wszystkim ściany z lamelami dodają przestrzeni elegancji. Ich regularne wzory i minimalistyczny design wprowadzają nutę nowoczesności.

Kolejną zaletą lameli na ścianach jest optyczne powiększenie pomieszczenia, co jest szczególnie pożądane, gdy dysponujesz niewielkim metrażem. Ściany z lamelami nie tylko ładnie wyglądają, ale także są funkcjonalne. Mogą pełnić funkcję przegród wewnętrznych, stanowić element dekoracyjny, a także pomagać w ukryciu nieestetycznych elementów, takich jak rury czy przewody.

Lamele na ścianach są niewymagające w utrzymaniu czystości, ponieważ można je łatwo przetrzeć ściereczką, co jest ważne w przypadku pomieszczeń, które są narażone na zabrudzenia. Ściany z lamelami są dedykowane tym, którzy cenią sobie piękno i wygodę w swoich wnętrzach.

Ryflowane fronty meblowe

Fronty ryflowane to kolejny hit wnętrz tego roku. Ich cechą charakterystyczną są wzory wytwarzane za pomocą frezowania. Niezaprzeczalnie przyciągają uwagę i są centralnym punktem w każdym pomieszczeniu.

Fronty ryflowane stosowane są wszechstronnie w różnych meblach, takich jak szafki kuchenne, szafy czy komody. Są niezwykle estetyczne, a to za sprawą głębi i tekstury, które nadają meblom. Wzory frontów mogą być bardziej lub mniej wyraziste, dzięki czemu można dostosować je do różnych stylów wnętrz.

Dają także wiele możliwości w stworzeniu unikalnych i spersonalizowanych mebli. Można eksperymentować z głębokościami ryf oraz rodzajami materiałów, tworząc indywidualny projekt, który idealnie odda charakter pomieszczenia.

Ryflowane fronty w kuchni

Fronty ryflowane są doskonałym sposobem na stworzenie pomieszczenia o wyjątkowym designie, dzięki dużym możliwościom personalizacji projektu. To powoduje, że stanowią one idealną propozycję dla klientów o wyrafinowanych gustach i wysokich wymaganiach, którzy poszukują czegoś więcej niż standardowego wyposażenia kuchennego.

Fronty ryflowane doskonale wpisują się w trendy projektowania wnętrz, a jednocześnie są ponadczasowe, co oznacza, że będą zachwycać przez wiele lat. Wprowadzają do kuchni atmosferę, która zachęca do spędzania czasu w tym pomieszczeniu. 

Ponadto, fronty ryflowane pełnią także praktyczne funkcje. Mogą ukrywać miejsca przechowywania, takie jak szafki, szuflady czy spiżarnie, nadając kuchni porządek i estetyczny wygląd. To świetny sposób na funkcjonalne i jednocześnie stylowe rozwiązania kuchenne.

Koszt lamelowych i ryflowanych płyt

Koszt frontów ryflowanych i frontów lamelowych, które chcesz zakupić do swojego pomieszczenia, można łatwo sprawdzić w naszym konfiguratorze frontów online. Wystarczy wybrać rodzaj płyty, a następnie uzupełnić wymagane parametry, takie jak wzór, kolor, grubość i rozmiar płyty, a także wykończenie. W ten sposób zobaczysz cenę bazową za Twoje fronty.

Jeśli jednak Twoje fronty mają niestandardowe wymiary, możesz dołączyć rysunek poglądowy, który ułatwi realizację zamówienia. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą Ci wybrać idealne fronty do Twojej kuchni.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Koszyk